Tükendi
Skandal Aşıklar
AŞK ROMANLARI SKU : 3kehcs2p

Skandal Aşıklar

22,00 ₺
Hangi kadın yeni tanıştığı bir adamla evlenir? Cesur bir kadın. Hangi adam yeni tanıştığı bir kadınla evlenir? Hangi çift tanıştıktan hemen sonra evlenir? Tutkularıyla skandal çıkarabilecek bir çift.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Skandal Aşıklar

22,00 ₺
Skandal Aşıklar Skandal Aşıklar 22,00 ₺
Ürün Detayları


Hangi kadın yeni tanıştığı bir adamla evlenir? Cesur bir kadın. Evelyn Cross itibarını, özgürlüğünü ve aşk umutlarını uzun zaman önce feda etmiştir. Artık İngiltere kırsalının ücra bir köşesinde hayatta kalma mücadelesi vermekte, önemsediği her şeyi yok edebilecek bir skandaldan kaçınmaktadır. Ta ki baştan çıkarıcı, yakışıklı bir vikont ona sayısız olanaklar sunarak evlilik teklif edene kadar…


Hangi adam yeni tanıştığı bir kadınla evlenir? Onurlu bir adam. Spencer Lockhart savaştan yeni dönmüştür. Vikontluk unvanını üstlenmeye ve kuzeninin Evelyn Cross'a yaptığı yanlışı düzeltmeye kararlıdır. Genç kadınla evlenmek, sorumluluk sahibi genç adamın ödeyeceği ufak bir bedeldir. Ancak onunla tanıştığında Evelyn'in hiç de beklediği gibi bir kadın olmadığını anlar. Tutku alevleri ikisini de yakarken, Spencer sorumluluklarını düşünemez hale gelecektir… Hangi çift tanıştıktan hemen sonra evlenir? Tutkularıyla skandal çıkarabilecek bir çift.


"Romans severler bu kitabı ellerinden bırakamayacak."

-Library Journal-

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Sophıe Jordan
YAYIN EVİ Pegasus
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2015
SAYFA SAYISI 317
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Skandal Aşıklar

Skandal Aşıklar
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı