Tükendi
Son İhanet - Aşk Her Zaman
SKU : oi2lpejb

Son İhanet - Aşk Her Zaman

7,00 ₺
Letty Spencer on yıl önce babasının dolandırıcılıktan tutuklanmasıyla birlikte Manhattan sosyetesinin en nefret ettiği isim olmuş, hayatında âşık olduğu tek adamdan uzaklaşmak zorunda kalmıştı.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI TARİHİ

Son İhanet - Aşk Her Zaman

7,00 ₺
Son İhanet - Aşk Her Zaman Son İhanet - Aşk Her Zaman 7,00 ₺ 7,00 ₺
Ürün Detayları

Son İhanet - Aşk Her Zaman 2017 / 04
SON İHANET – JENNIE LUCAS


Letty Spencer on yıl önce babasının dolandırıcılıktan tutuklanmasıyla birlikte Manhattan sosyetesinin en nefret ettiği isim olmuş, hayatında âşık olduğu tek adamdan uzaklaşmak zorunda kalmıştı. Darius Kyrillos artık zavallı bir şoförün oğlu değildi ve onun için yeniden çıkıp gelmişti.

Darius ise soğuk yenen intikam yemeğinin tadını çıkaracağına, Letty’nin tatlı dudaklarına kapılmıştı yeniden. Ama bir araya gelmelerinin yakında baba olmasıyla sonuçlanacağını kestiremezdi. Letty onu bir kez daha reddedince, Darius bu kez ona izin vermedi!


AŞK HER ZAMAN – SHARON KENDRICK


Garson kız Darcy Denton ne ince uzundu, ne de çok tecrübeliydi, yani Renzo Sabatini’nin tarzı olmadığının farkındaydı. Ama aralarındaki çekimin gücüne karşı koyamamış, birlikte geçirdikleri ihtiras dolu gecelerin bağımlısı olmuştu.

Darcy, Renzo’yla birlikte onun Toskana’daki evinde kalırken, Renzo’nun geçmişinin acılarla dolu olduğunu ve bu yüzden insanlarla arasına mesafe koyduğunu anlamaya başlamıştı. Kendisini ona daha fazla kaptırmadan bu ilişkiyi bitirmesi gerekiyordu ama hamileydi!

Özellikler
YAZARI Jennie Lucas, Sharon Kendrick,
YAYIN EVİ Ekip A.Ş
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2017
SAYFA SAYISI 224
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Son İhanet - Aşk Her Zaman
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı