Tükendi
Son Uçuş
SKU : p4v5ssyn

Son Uçuş

30,00 ₺
Muhteşem ve çok duygusal... keskin zeka, akıllıca, güçlü karekterler, basit, açıklayıcı canlı cümleler...
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Son Uçuş

30,00 ₺
Ürün Detayları

Dan Brown'ın en sevdiği 10 yazardan biri olan Nelson DeMille'den, tarihin karanlık bir sayfasına ışık tutacak muhteşem eser...


'Büyük usta DeMille'in bugüne dek yazdığı en heyecanlı yapıtı'


Dan BROWN


17 Temmuz 1996 tarihinde, akşamüstü Long Island'ın ıssız plajlarından birinde bir çift, video kameralarıyla çekim yaparken gökyüzü korkunç bir patlamayla aydınlanır.

TWA'nin 800 sefer sayılı uçağı, 230 yolcusuyla havada infilak ederken tüm bu görüntüler çekim yapan çift tarafından kaydedilmiştir.

Olaydan beş yıl sonra hükümet tarafından uçağın mekanik bir arıza yüzünden infilak ettiği açıklanır.

Şimdilerde Terör Karşıtı Özel Timi'nin anlaşmalı ajanı olarak çalışan John Corey, geçmişte New York Polis Teşkilatı'nda dedektif olarak çalışmıştır ve kendisi gibi aynı teşkilatta çalışan karısı Kate Mayfield'in ısrarları ile bu olayı kurcalamaya başlar.

FBI ajanı olan Kate, her şeyi kurallarına göre oynarken John'un tamamen kendine özgü kuralları vardır. Üstlerinin şiddetle karşı koymalarına aldırmayarak olay dosyasını yeniden açar ve çok önemli bir ipucu bulur.

Elde ettiği kanıtlar Corey'i, üst kademelerde tezgâhlanan inanılmaz komplolara götürür. Böylece, 800 sefer sayılı uçağın infilakından daha korkunç, elle tutulmayan ölümcül bir gerçeğe, Amerika'nın ve dünyanın asla tahmin edemeyeceği bir sonuca ulaşır.

Şimdiye dek okumadığınız türde, gerçek bir olay üzerine kurgulanmış müthiş bir roman. Son Uçuş ulusal güvenlik konusundaki soruları tüm çıplak gerçekliğiyle dile getiriyor.

Özellikler
YAZARI Nelson Demılle
YAYIN EVİ Altın Kitaplar
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2006
SAYFA SAYISI 543
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Son Uçuş
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı