Tükendi
Sözde Nışanlı
AŞK ROMANLARI SKU : w9bc5bfu

Sözde Nışanlı

18,00 ₺
Kumarbaz Gabriel Sinclair inanılmaz derecede yetenekli bir kart ustasıdır.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Sözde Nışanlı

18,00 ₺
Sözde Nışanlı Sözde Nışanlı 18,00 ₺
Ürün Detayları

Psyche Hill’in babasından kalan mirasa sahip olabilmesinin tek bir yolu vardır: Evlilik. Fakat genç kızın amcası ne yazık ki muhtemel taliplerin hepsini geri planda tutmakta kararlıdır, çünkü bu mirasın aile içinde kalmasını arzu etmektedir. Kötü huylu kuzeniyle evlenip ekonomik özgürlüğünü temelli kaybetmekten korkan Psyche’nin aklına inanılmaz bir fikir gelir: Soylu bir adamla gizlice nişanlandığı haberini ortaya atacak ve bu rolü üstlenecek bir aktör tutacaktır…

Kumarbaz Gabriel Sinclair inanılmaz derecede yetenekli bir kart ustasıdır. Bir gün peşindeki haydut çetesinden kaçmaya çalışırken karşısına tesadüfen bir at arabası çıkar ve Gabriel kendini aniden bir nişan partisinin ortasında buluverir. Psyche’nin kiralamış olduğu sözde nişanlının rolüne bürünürken, aynı zamanda hayatta kalmak adına ihtiyaç duyduğu o gizli sığınağı da bulduğunu hisseder. Fakat skandal ve tehlike bir adım ötesinde beklemektedir.

Psyche kendi kendine bu esrarengiz yabancıya güvenmemesi gerektiğini söylese de acaba Gabriel’ın kollarında keşfetmiş olduğu tutku tüm bu aldatmacanın ortasındaki tek gerçek midir?

Özellikler
YAZARI Nıcole BYRD
YAYIN EVİ Epsilon
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2011
SAYFA SAYISI 470
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Sözde Nışanlı

Sözde Nışanlı
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı