Tükendi
Tehdit Vektörü
EDEBİYAT SKU : hmzjez90

Tehdit Vektörü

35,00 ₺
Kampüsün sırrı açığa çıktı ve bunu ortaya çıkartan kişi, her kimse, onun yok edilebileceğini de biliyor.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Tehdit Vektörü

35,00 ₺
Tehdit Vektörü Tehdit Vektörü 35,00 ₺
Ürün Detayları


Bilgisayar korsanları, özel ajanlar, F18 Hornet'ler arasında it dalaşları: Tehdit Vektörü'nü Okuyun!


Nadir rastlanan bir gerçekçilik ve sahiciliği, karmaşık bir olaylar dizisi ve gerilim yüklü bir bekleyişi harmanlama konusunda usta olduğunu tartışmasız şekilde kanıtlayan büyük usta Tom Clancy uzun bir aradan sonra yeniden Türk okuruyla buluştu. Tehdit Vektörü 'nde Kampüs isimli gizli örgütle birlikte Amerikan istihbarat dünyasının düşmanlarına karşı verdiği savaşa, bilgisayar korsanlarının akıllara durgunluk verecek siber faaliyetlerine, göklerde F16'ların nefes kesen mücadelelerine tanıklık edeceksiniz.


Kampüs'ün sırrı açığa çıktı ve bunu ortaya çıkartan kişi, her kimse, onun yok edilebileceğini de biliyor. Bu arada, Oval Ofis'e dönen Başkan Jack Ryan'ın aklına ve cesaretine her zamankinden fazla ihtiyaç var. Ülke içi siyaset ve ekonomik güçlükler, Çin'deki iktidarı bir felaketin eşiğine sürüklemiş durumda. Üstelik güçlerine güç katmayı isteyenler, uzun zamandır arzu ettikleri Tayvan'a saldırma fırsatını da değerlendirmeye kararlılar. Bunu yaparken ada halkını Çin'in yağmasından koruyan Amerika'ya da saldırmaya hazırlar.


Bu kez, iki büyük güç nihai yüzleşmeye her zamankinden fazla yaklaştığında, Başkan Ryan elinde kalan son çılgın koz olan Kampüs'ü kullanmak zorunda. Ne var ki, dünya savaşın yıkımına uğramadan evvel, sırları ortaya dökülmek üzere olan örgüt üyeleri mücadeleye girme fırsatı bulabilecekler mi?


Tehdit Vektöründe, okurun sayfaları elinde olmadan çevireceği, hatta uykusunda bile çevirmeyi sürdüreceği bir macerayla, Tom Clancy askeri olaylar ve uluslararası entrikalar konusuna ne kadar hâkim olduğunu ispatlıyor.

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Tom CLancy
YAYIN EVİ Koton Kitap
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2015
SAYFA SAYISI 590
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Tehdit Vektörü

Tehdit Vektörü
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı