Tükendi
Uykusuz Geceler
AŞK ROMANLARI SKU : g17bqpms

Uykusuz Geceler

25,00 ₺
Ölümsüz olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ettiniz oldu mu? Ya insan avlayan vampirlerin peşine düşerek geceler geçirmenin?
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Uykusuz Geceler

25,00 ₺
Uykusuz Geceler Uykusuz Geceler 25,00 ₺
Ürün Detayları

Ölümsüz olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ettiğiniz oldu mu? Ya insan avlayan vampirlerin peşine düşerek geceler geçirmenin? Sınırsız zenginliğe ve güce sahip olmanın? Benim hayatım böyle geçiyor ve bu hayat son derece karanlık ve tehlikeli. Binlerce insanı koruyorum ama beni kimse tanımıyor. Ve yaptığım işin her dakikasını seviyorum.


Daha doğrusu bir gece en korkunç kâbusuma kelepçelenmiş bir halde uyanana kadar böyle olduğunu düşünüyordum. Bu kâbus, tutucu olduğu kadar zeki, seksi, komik ve doğaüstü olan hiçbir şeyle, yani benimle ilgisi olmasını istemeyen bir kadın formundaydı.


Amanda Deveraux'ya olan ilgim savunduğum her şeyle ters düşüyor. Son kez âşık olduğumda sadece hayatımı değil, ruhumu da kaybettiğimi söylememe bile gerek yok. Fakat Amanda'ya her baktığımda tekrar denemek istediğimi fark ediyorum. Sevginin ve sadakatin hâlâ var olduğuna inanmak istiyorum.


Daha da önemlisi Amanda gibi bir kadının, savaş yaraları çok derinlere inen ve korkunç bir ihanetle kırılan kalbinin bir daha atmayacağından emin olan bir erkeği sevip sevemeyeceğini merak ediyorum.

Trakyalı Kyrian


"Muhteşem ! "

Teresa Medeiros


"Sıradışı ve dolu dolu... Karakterler unutulmaz ve öykü heyecan verici."

Romantic Times

Özellikler
YAZARI Sherrılyn Kenyon
YAYIN EVİ Pegasus
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2012
SAYFA SAYISI 421
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Uykusuz Geceler

Uykusuz Geceler
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı