Tükendi
Vazgeçebilmek
SKU : 36m4yce3

Vazgeçebilmek

20,00 ₺
Vazgeçebilmenin sırlarını öğrendiğinde bu dünyada hiçbir şey seni geride bırakmaktan ve yeniden başlamaktan alıkoyamayacak?
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Vazgeçebilmek

20,00 ₺
Vazgeçebilmek Vazgeçebilmek 20,00 ₺ 20,00 ₺
Ürün Detayları

Tüm dünyada çok satan kişisel gelişim kitaplarından biri olan Vazgeçebilmek, Guy Finley’nin ilk kitabı olmasına rağmen usta anlatımıyla hayranlık uyandırıyor. İnsanların hayatlarında vazgeçme noktasına gelip sonrasında nasıl ve neden geri döndükleri üzerine yazılmış olan kitap, vazgeçmenin aslında oldukça kolay bir eylem olduğunu gözler önüne seriyor. Öte yandan yer yer gerçek hayattan öykülere de değinen kitap, sunduğu örnekler sayesinde aynı zamanda güvenilir bir kılavuz niteliği taşıyor.

Okurken derin düşüncelere dalıp gideceğiniz, kendiniz ile baş başa kalıp sık sık davranışlarınızı sorgulayacağınız bir süreç bu kitapta sizi bekliyor. Yaşamınız boyunca yaptığınız tüm davranışları bir kenara bırakıp düşünmeye ve aslında sizi neyin mutlu ettiğini öğrenmeye hazırsanız, Vazgeçebilmek bu yoldaki en büyük yardımcınız olacak. Kendinize ve öz benliğinize yapacağınız bu benzersiz yolculuğun ardından artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

Mutluluğa Giden Yol: Vazgeçmek

Mutluluk aslında nedir? Mutlu olmak için harekete geçmek ne kadar doğrudur? İnsan kendi mutluluğunu kendisi yaratabilir mi? İşte tüm bu soruların cevabı, bu kitapta saklı. Sizi mutsuz eden duygu ve isteklerden vazgeçmenin sırları, Finley’nin önderliğinde aydınlanıyor. Hayata çok daha farklı bir gözle bakıp kendi benliğinizi yeniden bulacağınız bir deneyim Vazgeçebilmek’te sizi bekliyor.

“Gerçek Ben” ve “Sahte Ben” Arasındaki Ayrım

Kitapta en çok, insanın kendini ne kadar tanıyabileceği sorgulanıyor. Okurları hayata karşı bakış açıları ve tavırları üzerinde düşünmeye davet eden kitap, gerçek benlik ve sahte benlik üzerine deneyimleri aktarıyor. Her bir konunun ardından sunulan öykülerde ortaya çıkan iki farklı benlik, olayların nasıl yorumlandığı üzerine derin incelemeler sunuyor.

Mutluluğa giden yol, gerçek benliği bulmaktan geçiyor. Çünkü gerçek benlik, aslında kişiyi neyin mutlu veya mutsuz ettiğini çok iyi biliyor. Bu da vazgeçebilmenin yaşattığı zorluğu ortadan kaldırıyor. Düşündürürken gülümseten, yepyeni kişiliğinize merhaba diyeceğiniz bu kitabı siz de elinizden düşüremeyeceksiniz.

Bunları Biliyor muydunuz?

Yazar Guy Finley, aynı zamanda bir TV şovmeni, söz yazarı ve müzisyendir. Ayrıca kendisi, ünlü konuşmacı Larry Finley’nin de oğludur. Guy Finley’nin bu kitabı kaleme almasını sağlayan kişi ise Nevada New Life Vakfı’nda tanıştığı manevi öğretmen Vernon Howard’dır.

Özellikler
YAZARI Guy Fınley
YAYIN EVİ Destek Yayınları
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2020
SAYFA SAYISI 303
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 231. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Vazgeçebilmek
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı