Tükendi
Yunan Güneşi - Issız Ada
BEYAZ DİZİLER SKU : ahs98pmq

Yunan Güneşi - Issız Ada

7,00 ₺
Savannah, Kiriakis ailesiyle barışmak için Yunanistan’a dönmüştü. Ama Leiandros Kiriakis hala Savannah hakkındaki yalanlara inanıyor ve geçmişin öcünü almak istiyordu. Leiandros ondan evini paylaşmasını istediğinde Savannah isteksizdi, ama Leiandros’a göre Savannah olması gerektiği yerdeydi. Kısa bir süre sonra ona bir ültimatom verecekti: Önem verdiği herşeyi kaybetmek istemiyorsa onun karısı olmayı kabul edecekti.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI TARİHİ

Yunan Güneşi - Issız Ada

7,00 ₺
Yunan Güneşi - Issız Ada Yunan Güneşi - Issız Ada 7,00 ₺
Ürün Detayları

Yunan Güneşi̇ - Issız Ada - 2017 / 10

YUNAN GÜNEŞİ – LUCY MONROE


Savannah, Kiriakis ailesiyle barışmak için Yunanistan’a dönmüştü. Ama Leiandros Kiriakis hala Savannah hakkındaki yalanlara inanıyor ve geçmişin öcünü almak istiyordu.

Leiandros ondan evini paylaşmasını istediğinde Savannah isteksizdi, ama Leiandros’a göre Savannah olması gerektiği yerdeydi. Kısa bir süre sonra ona bir ültimatom verecekti: Önem verdiği herşeyi kaybetmek istemiyorsa onun karısı olmayı kabul edecekti.


ISSIZ ADA - JULIA JAMES


Muhteşem Yunanlı İşadamına daha ne kadar karşı koyabilirdi ki?

Theo Atrides zengin, güçlü ve başarılıydı. Ama Leandra’nın onun sıradaki kurbanı olmaya hiç niyeti yoktu. Ama ıssız bir adada başbaşa bir hafta geçirmek zorunda kalınca, Theo Leandra’yı ele geçirmek için ne gerekiyorsa yapmayı kafaya koymuştu. Genç kadın bu Yunanlı çapkının karşı koyulması güç çekiciliği ile karşı karşıya kalınca ne kadar dayanabilecekti ki?

Özellikler
YAZARI Julia James, Lucy Monroe,
YAYIN EVİ Ekip A.Ş
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2017
SAYFA SAYISI 224
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Yunan Güneşi - Issız Ada

Yunan Güneşi - Issız Ada
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı